Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Plastikiniai langai

Reklaminis skydelis
 Home Mūsų produkcija

RegistracijaProfilio tipai
SCHÜCO Corona SI 82+ (8 kamerų) PDF Spausdinti El. paštas

altCorona SI 82 langų sistemose yra trys sandarinimo plokštumos ir įprastinė plieno armatūra. Todėl šiandien pasyvios žemos energijos namams tinkami langai pramoninės jų gamybos ir didelės profilių įvairovės dėka gali būti pagaminti nebrangiai ir kartu laiku.

 

 

Skaityti daugiau...
 
SCHÜCO Corona SI 82 (6 kamerų) PDF Spausdinti El. paštas

altYpatingai gerai šilumą izoliuojantys langai. Profilių sistema Schüco SI 82 - tai aukštas šilumines charakteristikas turinti 6-ių kamerų sistema. Ji sudaro pagrindą Termo 6 - energiją taupančių langų gamybai ir yra atsakas kylančioms energijos išlaidoms bei griežtėjantiems aplinkos apsaugos reikalavimams.

Naudojant Schüco SI 82 masinėje gamyboje energiją taupantys langai gaminami greitai ir taupiai. Schüco sistemų suderinamumo dėka įvykdomi visi pageidavimai dėl langų formos ir spalvos.

Skaityti daugiau...
 
SCHÜCO Corona CT 70 Plus (5 kamerų kaustyta aliuminiu) PDF Spausdinti El. paštas

altSchüco CT70 Plus: plastiko langai su aliuminio dangteliais.

Norint už patrauklią kainą įsigyti gerus langus su nepriekaištingu aliuminio paviršiumi CT70 Plus sistema - geriausia išeitis. Neribotas spalvų pasirinkimas tiek dažant aliuminį milteliniu būdu tiek ir anoduojant, galimybė derinti su aliuminio langais ir durimis šiam plastikiniam langui suteikia ypatingų privalumų.

Skaityti daugiau...
 
SCHÜCO Corona CT 70 (5 kamerų) PDF Spausdinti El. paštas

alt

Plastiko sistemos Corona CT 70 Classic su atramine guma pagrindas - 5 kamerų technologija. Pagrindinės šios sistemos savybės - tai puikios termoizoliacinės savybės ir kartu siauras vaizdas žvelgiant iš priekių bei trys originalūs varčių kontūrai:alt

Skaityti daugiau...
 
SCHÜCO Corona AS 60 (3 kamerų) PDF Spausdinti El. paštas

altAtitinka šiuolaikiniam plastiko langui keliamus reikalavimus. Šios sistemos įstatymo gylis 60 mm, joje yra 2 atraminės gumos - taigi nepaisant labai siauro vaizdo žvelgiant iš priekio ši sistema užtikrina puikius rodiklius.

Skaityti daugiau...
 


Top